T – masáže

Tato stránka je privátní pouze pro zaměstnance T-mobile Chodov, jenž by rádi svěřili své tělo do péče v jóga sálu v 7. patře. Jmenuji se Martin a jsem, snad postačující, náhradou za Lenku 🙂

Níže si můžete vybrat volný termín. Ve středu jsem k dispozici dopoledne, od osmi do dvanácti, ve čtvrtek od poledne do sedmi večer. Platit se dá hotově, převodem i kartou (vlastním terminál).
Ačkoli rezervační systém je stejný, je potřeba se registrovat znovu (původní přihlašovací údaje nefungují).


Rezervaci je možné vložit i relativně na poslední chvíli, 12 hodin předem. Pokud byste měli zájem později nebo v jiný čas, zkuste mě kontaktovat.

Jak to probíhá?

Setkáme se v přední části jóga sálu, kde na Vás bude čekat příjemné křeslo a sklenka vody. Probereme zdravotní dispozice a představu o masáži. Tady já počkám, zatímco vy se v zadní skryté části pohodlně svléknete a uvelebíte do připraveného vyhřívaného lehátka. Chvíli na to přicházím na scénu a pustíme se do díla. Po masáži vás ještě nechávám ležet a pomalu se vrátíte do reality (to je asi ta nejtěžší část setkání). Sejdeme se zase vpředu, kde, pokud budete mít kapacitu, probereme pocity a dojmy, zúčtujeme. Prostě žádný stres, spěcháte celý den, tady to není třeba.

Jestli už máte rezervaci, můžete si třeba projít web nebo mi napsat, co by Vás ještě zajímalo 😉 Těším se na setkání! Martin Ř.