Rezervace

 

Rezervaci dostanete potvrzenou smskou od maséra. Pokud jste si našli termín dříve než na následující den, stvrzení zprávou / telefonicky je pak závazné.

A co si teď vybrat, že?

Nerozhodní? Hoďte si to!
Opravdu stačí, když si vyberete časový úsek, který chcete své maličkosti věnovat a zbytek doladíme na začátku setkání. Rád Vám po krátkém rozhovoru (bude trochu na tělo) poradím, co by se vám hodilo. Pokud máte svoji představu, neváhejte ji vyslovit. Nebo napsat do poznámek rezervace.

Na první setkání je nejčastější kombinace servisu zad a luxusní péče o chodidla (fakt to nelochtá!). Na to je ideální 60 – 75 minut.

Nejoblíbenější je 90 minut hluboké relaxace, která se pak ukáže jako krátká a tak další setkání bývá celotělová, často prémiová.

kostky na stole

Stačí jen servis zad? Tak to bude 45 minut stačit. Pro rychlé uvolnění šíje při výběhu z kanceláře poslouží 30 minutová rychlovka. Půlhodinka je dobrá také jako prvotní degustace, když se chcete ujistit, jestli na sebe vůbec necháte šahat.

Co s sebou?

V salonu je úplně všechno, co je potřeba. Stačí dodat provozu schopné tělo, které není poznamenané zánětem, drogami, otevřenými zlomeninami či kožními nemocemi. Můžete rovnou z běhání nebo z nervy drásající porady, sprcha je neustále k dispozici.