Rezervace

Vyberte si kliknutím na rozbalovací nabídku, jaká kategorie s Vámi rezonuje nejvíce a poté, jak dlouhé setkání bude. Je libo něco navíc? Pište do poznámky rezervace.
Nyní jsou služby rozdělené podle času s rezervou na výměnu a dezinfekci, průběh masáže se doladí během setkání.

 

Pokud jste si našli termín dříve než na následující den, stvrzení zprávou / telefonicky je závazné. Rád připomínám blížící se termín, ale jak vše dělám osobně, někdy to nestíhám.

A co si teď vybrat, že?

Nerozhodní? Hoďte si to!
Opravdu stačí, když si vyberete časový úsek, který chcete své maličkosti věnovat a zbytek doladíme na začátku setkání. Rád Vám po krátkém rozhovoru (ano, bude trochu na tělo) poradím, co by se vám hodilo. Pokud máte svoji představu, neváhejte ji vyslovit. Nebo napsat do poznámek rezervace.

Na první setkání je vyčleněno 75 minut, je to ideální čas na poznání se a degustaci mých masérských zkušeností.

Nejoblíbenější je 90 minut hluboké relaxace, která se pak ukáže jako krátká a tak další setkání bývá celotělová, často prémiová.

Na samostatnou péči o záda stačí 45 minut. Chcete-li k tomu ještě relaxační část, doporučuji 75 minut nebo déle. Zasloužíte si to. A já mám větší šanci Vám udělat radost.

kostky na stole

Co s sebou?

V salonu je úplně všechno, co je potřeba. Stačí dodat provozu schopné tělo, které není poznamenané zánětem, drogami, otevřenými zlomeninami či kožními nemocemi. Můžete rovnou z běhání nebo z nervy drásající porady, sprcha je neustále k dispozici.