Popis služby

Projekt chcirelaxovat.cz má za cíl dělat lidem ve svém okolí radost. Sdílením pozitivní energie a řešením příčin té negativní, aby se nešířila. Je prevencí proti rozkladu psychiky i fyzična.

Autor projektu Martin Řehák:

Takhle nějak přibližně vypadám, někdy i líp :) Každopádně mladě. Na svět jsem přišel několik měsíců před sametovou revolucí*. Vyrůstal v rozvíjející i upadající ekonomice, po střední průmyslové škole si prošel několika vysokými školami, abych až v 25 letech zjistil, že nejvíc mě baví dělat radost lidem. Už před tím jsem si jen tak pro radost mého okolí a zajištění, že práci odvedu správně, udělal několik drobných masérských kurzů. Počátkem roku 2014 znechucen chováním všech zaměstnavatelů i zaměstnanců, které jsem poznal v různých oborech, a motivován hesly typu „dělejte co dělat chcete a co umíte“, jsem úspěšně prošel rekvalifikací, zařídil papírování a skočil do moře živnostníků.

V září 2015 jsem se dostal z finanční ztráty. Do té doby jsem živnost živil brigádami. Naštěstí jsem byl tak zatvrzelý a odolával náporu okolí, že nyní dělám práci, která mě naplňuje. A lidé to poznají. Upřednostňuji to, co očekávám od jiných: kvalitu a osobní přístup. Jsem nekuřák a používám jen přírodní oleje v bio kvalitě a o lidech si nevytvářím domněnky. Beru je tak, jací jsou.

 

Podnikatelský cíl

Autor projektu chcirelaxovat.cz a osobní masér v lednu 2017

Autor projektu chcirelaxovat.cz a osobní masér v lednu 2017

Neustále pracuji na zvyšování kvality mé práce nákupem lepších ručníků, kvalitních olejů, aby se počet stálých spokojených klientů přirozeně zvyšoval. Prozatím jsem v tomto projektu sám, rád bych postupem času přijal kolegyni pro masírování párů ve dvojici. Projekt chcirelaxovat.cz se snaží stát známkou luxusní péče založené na osobním přístupu, která je cenově dostupná. Není to každodenní služba, ale příjemný zážitek, kterým si člověk udělá radost jednou za čas a nahradí dražší materiální potřeby.

    • Výraznou skupinou mé klientely jsou lidé v produktivním věku, většinou 30 – 45 let, poměrně vysoce postavení, zaneprázdnění či „kariéristi“, kteří žijí single a hledají způsob, jak si život zpříjemnit. V životě preferují kvalitní produkty a služby, pokud je to možné.

 

  • Další početnou skupinou jsou lidé od studentů po důchodce s bolavými zády a Ti, co nedokážou vypnout, jsou psychicky unavení a hledají cestu, jak přetížené hlavě dát odpočinout.

 To se nedá vyprávět, to se musí zažít!

Hodnocení klientů a čerstvé informace najdete na Facebooku

Buďte v obraze

Chcete svého budoucího maséra osobně poznat, než s Vámi bude pracovat? Potřebujete společníka nebo prostě někoho, kdo by Vám naslouchal? Pojďte na kus řeči. Nebo jako u stávajících klientů, pokecáme během masírování, nebo se zdržím po tom. Bez poplatku.

Pro ověření kvalifikace k provádění práce dávám k nahlédnutí Výpis z živnostenského listu.

*rok výroby 89

Zpět na hlavní stránku, ceník nebo se rovnou

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..