Nohy nahoru!

Máte težké nohy, bolí Vás záda nebo se cítíte jako přetížená pojistka? Velmi jednoduchá záležitost, která by napadla každého zmínit, ale už ne udělat či doporučit. Pomůže po necelé minutě a do 5ti minut jste zase na nohou plní elánu. Alespoň teda víc než před tím.

Jednoduchá a rychlá pomoc

boty vedle sebe

Zahoďte boty, jde se odpočívat :)

Není na tom vůbec nic těžkého. Lehněte si na záda na zem, třeba vedle křesla nebo gauče, na který si položíte natažené nohy. Záda tak vyrovnáte s podlahou v celé délce páteře. Hlavu si můžete podložit polštářkem, ale na tu chvilku to není nutné. A … uvolněte se.

Ucítíte, jak se napjaté svalstvo uvolňuje, napětí mizí. Nohy zároveň pomalu opouští krev, která se naopak plní do horní části těla i hlavy. Díky tomu se po krátkém odpočinku budete cítit svěže.

„Co se tam válíš?“

Jde někdo kolem a má blbé kecy? Tak mu na to s nadhledem odpovězte. „Dělám něco pro svoje zdraví. Nezáviď, a pojď taky. Je to příjemný. A povinnosti pár minut počkaj.“

Většina činností lidského bytí je nohama na zemi a tak jsou po celý den pod větším tlakem. Jsou dále od srdce a tak není tak jednoduchá výměna krve. Pomůžete jim s výměnou a hlavně snížíte riziko křečových žil.

Masáž nohou je velmi příjemná a uvolňující terapie, můžete se rovnou objednat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..