Zvu Vás na kávu!

Přijďte na kus řeči u lahodné kávy či kvalitního sypaného čaje třeba po práci, po obědě nebo před cestou na večírek. Opravdu! Káva/čaj je na mě a první čtvrthodina času je zdarma. Další čas je zpoplatněn za 300,- Kč / 30 minut, to už se bude pravděpodobně jednat o terapii.

Služba Na kus řeči je určena pro chvíle, kdy se potřebujete poradit. Může se jednat o radu v oblasti fyzických obtíží a prevence bolesti, ale třeba i zdravého životního stylu. Dále je služba určena pro případy, kdy potřebujete vyslechnout, případně slyšet nezávislý názor na problém, který vás aktuálně tíží. Zde je prostor pro všechna témata, aniž by vás kdokoli soudil. U této služby nejvíce oceníte maximální diskrétnost maséra. (Ta je samozřejmostí u všech služeb!)

Pravidla ve studiu (pro čitelnost rozkliknout)

Všechno má svá pravidla, i já taková mám. Jsou však trochu speciální a věřím, že se Vám budou líbit. Jejich dodržování je dobrovolné.

Že to funguje se můžete přesvědčit v referencích facebooku.

Už máte téma? Nebo to necháme plynout a ono něco přijde? Ať je to jakkoli, nyní si vyberte volný termín, napište jej do diáře a brzy na viděnou!

 


 

Jestli máte jakýkoli dotaz, neváhejte mě kontaktovat.

Zajímá-li vás, co je v nabídce za nápoje, mrkněte sem.