Masérské služby

V masérském světě existuje spoustu technik a postupů. Rád bych Vám nabídnul přístup individuální, který se při každé masáži může lišit. Protože pokaždé se budeme znát víc, třeba přijdete s jinou náladou a možná i objednávkou.

Záleží, jestli chcete pomoci s uklidněním myšlenek, uvolnit záda a zatuhlou šíji či namožené nohy po sportu či zažít něco na vlně euforie. Mimochodem, znáte vyhřívané lehátko?

Oáza klidu, na masírování i povídání jako dělaná

Útulné prostory zrekonstruované pro masérské a poradenské služby nabízí klid, bezpečí a soukromí. Mezi klienty je organizované časové okno pro maximální diskrétnost a dezinfekci prostor. Na své si přijdou stydliví, prostor se dá krásně zatemnit. Kdo nestihl doma, může si hodit sprchu a v županu nastoupit rovnou na lehátko. Není tu čekárna, přijďte prosím 5 – 7 minut před terapií, ne dříve.

Nedaří se Vám vypnout?

Na to je ideální relaxační masáž, kdy Vám mysl odpluje do prázdna. Vaše objednávka bude „deep relax„. Můžete to napsat od poznámky rezervačního systému nebo říct při úvodním setkání.

Bolí Vás záda/nohy/všechno?

Servis těla je středně až silně intenzivní masáž. Z překvapivou precizností si na vás najdu svalovinu, jenž potřebuje ošetřit. Masáž je méně komfortní, zato odcházíte s lehčím pocitem, možností se lépe narovnat a větší hybností. Před masáží probereme váš životní styl, najdeme příčiny. Po terapii najdeme cestu, co by se s tím dalo reálně dělat, aby se potíže nevraceli a blažený pocit vám vydržel co nejdéle.
Mimochodem: záda Vám namasíruje kdekdo. Pojďte vyzkoušet masáž rukou, chodidel nebo třeba hlavy (bez oleje). Spousta lidí to popisuje jako „wow objev“.

Sportu zdar!

Sportovní masáž namožených partií v celé délce svalu s pasivním protažením. U téhle masáže se neusíná, občas se zeptám na zpětnou vazbu. Na úvod si připravte informace, jak se co se stalo, ať se dobereme lepších výsledků. Bez zábran, prosím. Ať je to z pádu či nové sexuální pozice, je to jedno! Nic nesoudím a ode mne se nikdo nic nedozví.

Život je moc krátký na to cpát do sebe chemii

Proto jsou všechny oleje bio nebo raw kvality, převážně jednodruhové a hlavně za studena lisované. Tím se neztrácí jejich skvělé schopnosti, jako je hydratace a výživa pokožky. Další výhodou je to, že když se dostanou na prádlo, dají se vyprat (i po devíti letech mám stále čistě bílé ručníky). Fotka nemusí být čerstvá, aktuálně je na pultě makový a kokosový a směs, jenž jsem nazval Radost z jihu.
Exkluzivně: blahodárný meruňkový nebo jojobový olej za příplatek 80Kč.

Toužíte po zážitku, na který budete vzpomínat?

Ačkoli si klienti pochvalují empatickou péči, že jim někdo naslouchá, ví kam zatlačit míň a kde více, kdy mluvit a kdy mlčet, ještě tu zbývá prostor pro vyšší úroveň. V prémiové sekci služeb je vyšší intimita, v salonu je přítmí a větší tepelný komfort, s vyhříváním topného panelu od stropu. Olejová havajská masáž je inspirována dovolenkovou atmosférou na Bali a ajurvédským celotělovým přístupem. Z této exkluzivní kombinace se dostaví euforický pocit a s překvapivou lehkostí zapomenete na všechno ostatní. K tomu je pro vás rezervováno více času, abyste měli prostor zážitek vstřebat.

Královská masáž Top sensual je určená především ženám.

Nabízím vzrušující zážitek, který zdůrazňuje intimitu a posiluje vaši sebedůvěru, smyslnost a spojení s vlastním tělem. Každý dotek je proveden s ohledem na vaše pohodlí a hranice.

Co můžete očekávat:

  • Profesionální privátní přístup: naslouchám potřebám každého zvlášť a podle toho se sestaví postup, který se v průběhu může na přání změnit.
  • Luxusní prostředí: Prostor, kde se masáž odehrává, je navržen tak, aby vám poskytl pocit klidu, bezpečí a pohody. Není tu recepce, ani čekárna, klienti se tedy nepotkají. Prostě aby to odpovídalo 5 hvězdičkám.
  • Vzrušující doteky: Masáž je koncipována tak, aby probudila vaše smysly a u prémiovek poskytla příjemné vzrušení, až se lehce tají dech. Každý dotek je proveden s ohledem na vaše pohodlí a hranice.
  • Odbourání napětí a stresu: Zapomeňte na starosti každodenního života, hluboce zajeté koleje a nechte se pohltit pocity uvolnění a euforie. Mimochodem, kdy jste naposledy měla příjemnou husí kůži?
  • Klid: U prémiových masáží je ještě větší časový rozestup, aby se určitě nemuselo spěchat. Vychutnáte si trip na šťastných hormonech.

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes a dejte svému tělu a duši dar, který si zaslouží.

Jak to v praxi probíhá?

Přivítám Vás v prťavé předsíni, kde si odložíte kabát a boty. Pak můžete udělat první zastávku v koupelně s toaletou. Poté se setkáme v salónu. Pohodlně se usadíte u šálku s čajem či sklenky filtrované vody a probereme zdravotní záležitosti. Pobavíme se, jakou máte představu, které partie potřebují péči a jaký olej by se vám líbil nejvíce. Během masáže to samozřejmě lze změnit.

První krok je teď na vás: