Na míru

Každá masáž je na míru podle fyzického i psychického stavu zákazníka.Originální pro každého.

Masíruji od hlavy až k patě. Stačí si vybrat už jen délku masáže, místo a o zbytek postarám.

Masáž chcirelaxovat.cz nikdy není stejná. V Evropě nejvíce užívanou švédskou masáž doplňuji podle intuice prvky z Havaje, Číny nebo velmi oblíbenou thajskou masáží. Přiměřený přítlak a správný rytmus odpovídá potřebám klienta. Ke každé masáži pouštím jiný hudební doprovod z široké zásoby relaxační hudby.

Podívejte se, jak se na masáž připravit a kdy není vhodná.

Uvolnění – Na vlně blaha

Máte rádi, když Vám euforicky běhá mráz po zádech?  Ať jste přetažení a potřebujte na chvíli vypnout, nebo relaxujete na dovolené, je pro Vás masáž Na vlně blaha ideální volbou. Jemnými doteky a empatickou péčí Vás hodím do pohody. Relaxační masáž uvolňuje psychické napětí, přináší duševní i tělesnou pohodu a podporuje pravidelný spánek.

Denní doporučená dávka relaxace je alespoň půl hodiny. Na masáž se však nechodí každý den, proto doporučuji 90 minut na vlně blaha.

Odstranění bolesti – Sportovní masáž

Sportovní masáží se řeší bolesti svalstva způsobené nadužíváním svalů fyzickým výkonem nebo stresem. Při nadměrné námaze vznikají spoušťové body, angl. Trigger points, které jsou citlivé na dotek, omezují činnost svalu a jejich přítomnost se projevuje přenesenou bolestí. Masáží se uvolňují bolestivé a napjaté svaly, zlepšuje se fyzická ohebnost a navrací jejich pružnost. Terapie může být bolestivá, ale je velmi uvolňující a urychluje regeneraci.

 

Hygiena, kultivovaný přístup a zachování tajemství je v chcirelaxovat.cz samozřejmostí, bez rozdílu společenské významnosti.

Spoušťové body a další napětí svalstva naleznu při každé masáži, prokonzultuji s Vámi jejich stav a další práci tomu přizpůsobím. Ke konci následuje společné protažení postižených oblastí.

Servis těla

Citlivá péče o tělo a psychická podpora zároveň, to je Servis těla. Jedná se o silovou masáž, jenž je zakončena relaxační částí. Empatický přístup maséra osvěží tělesně i psychicky. Oblíbenou povzbuzující terapií zad a chodidel se odměníte po náročném dni a na únavu zapomenete.  Pomáhá výměně krve v těle, odplavuje negativní látky z těla, podporuje regeneraci a vrací životní energii.

Síla a jemnost v kouzelné a funkční kombinaci.

Premium

S rokem 2023 přišla na scénu nová kategorie: Premium. Jedná se o havajskou masáž celého těla s prvky Lomi – lomi, vytápěné lehátko doplňuje bezkontaktní vyhřívání shora. Budete mít pocit, že se válíte na pláži v Bali, vyhřívá vás slunko i vyhřátý písek a tělo hýčká sympatický masér. Při této masáži je teplo, není třeba ručníku. Pro větší intimitu je přítmí. Podívejte se na další informace o prémiových službách.

Servis celé skupině

Namasíruji Vám firmu nebo partu na dovolené. Pokud je Vás více osob na stejném místě, sazba za dopravu se rozdělí mezi všechny. Čím více Vás bude, tím levněji si luxusní záležitost dopřejete. Při masírování více osob a při péči o firmu je nabídka na míru podle rozsahu a objemu.

 Během masáží jsou respektovány všechny soukromé potřeby klienta. Po skončení není žádoucí spěch, zařiďte si to tak, abyste mohli ještě nějakou dobu v klidu odpočívat, vychutnat si pocit úlevy a všechno příjemné, co masáž našemu tělu přináší. To je jedna z největších výhod mobilního maséra. Jste už doma, nečeká vás cesta a můžete odpočívat.

Tak kterou jste si vybrali? Relaxační Na vlně blaha, Servis těla s psychickou podporou, terapii na odstranění bolestí s protahováním nebo rychlý refresh? A má přijet masér za Vámi nebo se stavíte ve studiu?

 

Masírované oblasti

Masáž hlavy a obličeje

Vzpomínáte, jak příjemné bylo pohlazení od rodičů, když jste byli malincí? Dospělí si na kouzlo pohlazení a vískání vlasů už moc často nevzpomenou nebo nemají nikoho, kdo by se jim prohrabával vlasy. Masírování pokožky na hlavě uvolňuje nahromaděný stres, hlazením a mírným tlakem se uvolní napjaté mimické svaly z těch momentů, kdy jste se mračili.
Ačkoli se dotyky v obličeji mohou zdát intimní, je to příjemné a uklidňující. Olej se používá pro regeneraci vlasů jen na požádání. Masáž trvá zhruba 10 minut, používá se většinou jako úvod.

Vždy Vám poradím, jaká péče by byla nejvhodnější dnes a jaká třeba příště.

Záda

Často intenzivní masáž pro regeneraci zad je obohacena o jemnější tahy pro větší požitek z návštěvy. Milují to tlustí i tencí, ženy i muži. Součástí této terapie může být i Breussova masáž, jedna z mála, kdy se rukama přejíždí přes páteř bez přítlaku. Dojde k naprostému uvolnění, budete vnímat jemné tahy, doprovodnou hudbu a držet se na hranici spánku. A zřejmě budete jeden z dalších klientů, kterým se z blaženého pocitu udělá husí kůže.

Nohy a hýždě

Masáž nohou způsobí, že se budete cítit, jako byste chodili v peří.

Většinu dne strávíme na nohou nebo sezením na zadku, proto je terapie spodních končetin velmi vítaná. Velice příjemnou záležitostí se ukazuje masírování chodidel. Některé dámy se bojí lechtivosti, avšak každý správný masér si s tím umí poradit. Chodidla jsou nejvíce namáhaná část nohou a tak si zaslouží velkou péči. Po terapii budete mít odlehčený pocit, jako byste létali. Masáž chodidel je zhruba na 10 – 15 minut, celé nohy 20 – 40 minut. Hýždě se mohou na přání vynechat.

Pokud je někdo stydlivý, studio je na to skvěle připraveno. Každá masáž může být po tmě.

Masáž rukou

Ačkoliv dnes už pro většinu lidí ruce slouží pro nenáročnou fyzickou práci, jsou přetěžované setrvalým zatížením u počítače. Hrozí záněty šlach, které se léčí dlouho. Lze tomu předejít vlastním masírováním nebo jako součást Vaší masáže. Vyjde to na 10 minut.

Péči o ruce nejvíce oceňují klienti masírování přímo v práci. Hned po terapii totiž poznají obrovský rozdíl a skvělou úlevu.

Dekolt, břicho a podbřišek

Tady se blížíme místům, která se zdají příliš intimní na to, aby na ně někdo sahal. Ale když se podíváte do učebnic anatomie, najdete tam spoustu svalů i v těchto oblastech. Takže žádné obavy, již to tu proběhlo mnohokrát a vždy to dobře dopadlo. Prsní svaly dostávají zabrat při sportech, břišní (které končí v podbřišku) většinou v posilovně. Vždy se respektují Vaše intimní potřeby.

Moc možností? Udělejte si rezervaci alespoň na hodinu a doladíme představu osobně.

4 thoughts on “Masáže

  • Vyzkoušela jsem relaxační masáž, masáž spoušťových bodů a baňkování. Se všemi jsem byla velice spokojená. Masáže jsou velmi příjemné stejně jako chování maséra a jeho profesionální přístup. Všem vřele doporučuji.

    • Dobrý den,
      bohužel v půl páté ráno bych zřejmě neodvedl práci zrovna na vysoké úrovni :)

  • Vynikajících příjemně strávených 90 minut relaxu a odpočinku,masér je velice šikovný,všude čisto,voňavo,prostě skvělé prostředí a profesionální masáž.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..