Na míru

Každá masáž je na míru podle fyzického i psychického stavu zákazníka.Originální pro každého.

Masíruji od hlavy až k patě. Stačí si vybrat už jen délku masáže, místo a o zbytek postarám.

Masáž chcirelaxovat.cz nikdy není stejná. V Evropě nejvíce užívanou švédskou masáž doplňuji podle intuice prvky z Havaje, Číny nebo velmi oblíbenou thajskou masáží. Přiměřený přítlak a správný rytmus odpovídá potřebám klienta. Ke každé masáži pouštím jiný hudební doprovod z široké zásoby relaxační hudby.

Podívejte se, jak se na masáž připravit a kdy není vhodná.

Uvolnění – Na vlně blaha

Máte rádi, když Vám euforicky běhá mráz po zádech?  Ať jste přetažení a potřebujte na chvíli vypnout, nebo relaxujete na dovolené, je pro Vás masáž Na vlně blaha ideální volbou. Jemnými doteky a empatickou péčí Vás hodím do pohody. Relaxační masáž uvolňuje psychické napětí, přináší duševní i tělesnou pohodu a podporuje pravidelný spánek.

Denní doporučená dávka relaxace je alespoň půl hodiny. Na masáž se však nechodí každý den, proto doporučuji 90 minut na vlně blaha.

Odstranění bolesti – Sportovní masáž

Používají se výhradně BIO oleje a za studena lisované.

Sportovní masáží se řeší bolesti svalstva způsobené nadužíváním svalů fyzickým výkonem nebo stresem. Při nadměrné námaze vznikají spoušťové body, angl. Trigger points, které jsou citlivé na dotek, omezují činnost svalu a jejich přítomnost se projevuje přenesenou bolestí. Masáží se uvolňují bolestivé a napjaté svaly, zlepšuje se fyzická ohebnost a navrací jejich pružnost. Terapie může být bolestivá, ale je velmi uvolňující a urychluje regeneraci.

 

Hygiena, kultivovaný přístup a zachování tajemství je v chcirelaxovat.cz samozřejmostí, bez rozdílu společenské významnosti.

Spoušťové body a další napětí svalstva naleznu při každé masáži, prokonzultuji s Vámi jejich stav a další práci tomu přizpůsobím. Podívejte se na více informací o sportovní masáži.

Komplexní péče – Servis těla

Citlivá péče o tělo a psychická podpora zároveň, to je Servis těla. Jedná se o silovou masáž, jenž je zakončena relaxační částí. Empatický přístup maséra osvěží tělesně i psychicky. Oblíbenou povzbuzující terapií zad a chodidel se odměníte po náročném dni a na únavu zapomenete.  Pomáhá výměně krve v těle, odplavuje negativní látky z těla, podporuje regeneraci a vrací životní energii.

Síla a jemnost v kouzelné a funkční kombinaci.

Servis celé skupině

Namasíruji Vám firmu nebo partu na dovolené. Pokud je Vás více osob na stejném místě, sazba za dopravu se rozdělí mezi všechny. Čím více Vás bude, tím levněji si luxusní záležitost dopřejete. Při masírování více osob a při péči o firmu je nabídka na míru podle rozsahu a objemu.

 Během masáží jsou respektovány všechny soukromé potřeby klienta. Po skončení není žádoucí spěch, zařiďte si to tak, abyste mohli ještě nějakou dobu v klidu odpočívat, vychutnat si pocit úlevy a všechno příjemné, co masáž našemu tělu přináší. To je jedna z největších výhod mobilního maséra. Jste už doma, nečeká vás cesta a můžete odpočívat.

Tak kterou jste si vybrali? Relaxační Na vlně blaha, Servis těla s psychickou podporou, terapii na odstranění bolestí s protahováním nebo rychlý refresh? A má přijet masér za Vámi nebo se stavíte ve studiu?

 

Masírované oblasti

Masáž hlavy

Vzpomínáte, jak příjemné bylo pohlazení od rodičů, když jste byli malincí? Dospělí si na kouzlo pohlazení a vískání vlasů už moc často nevzpomenou nebo nemají nikoho, kdo by se jim prohrabával vlasy. Masírování pokožky na hlavě uvolňuje nahromaděný stres, hlazením a mírným tlakem se uvolní napjaté mimické svaly z těch momentů, kdy jste se mračili. Olej se používá pro regeneraci vlasů jen na požádání, není potřeba se svlékat. Masáž trvá 10 minut, používá se většinou jako úvod k masáži zad nebo celotělové.

Vždy Vám poradím, jaká péče by byla nejvhodnější dnes a jaká třeba příště.

Záda

Velmi oblíbená kombinace jemných tahů, hlazení a škrábání na zádech. Milují to tlustí i tencí, ženy i muži. Součástí této terapie může být i Breussova masáž, jedna z mála, kdy se rukama přejíždí přes páteř bez přítlaku. Dojde k naprostému uvolnění, budete vnímat jemné tahy, doprovodnou hudbu a držet se na hranici spánku. A zřejmě budete jeden z dalších klientů, kterým se z blaženého pocitu udělá husí kůže.

Nohy a hýždě

Masáž nohou způsobí, že se budete cítit, jako byste chodili v peří.

Většinu dne strávíme na nohou nebo sezením na zadku, proto je terapie spodních končetin velmi vítaná. Velice příjemnou záležitostí se ukazuje masírování chodidel. Některé dámy se bojí lechtivosti, avšak každý správný masér si s tím umí poradit. Chodidla jsou nejvíce namáhaná část nohou a tak si zaslouží velkou péči. Po terapii budete mít odlehčený pocit, jako byste létali. Samotná masáž je zhruba na 30 minut. Hýždě se mohou na přání vynechat.

Pokud je někdo stydlivý, studio je na to skvěle připraveno. Každá masáž může být po tmě.

Masáž rukou

Ačkoliv dnes už pro většinu lidí ruce slouží pro nenáročnou fyzickou práci, jsou přetěžované setrvalým zatížením u počítače. Hrozí záněty šlach, které se léčí dlouho. Lze tomu předejít vlastním masírováním nebo jako součást Vaší masáže. Samotná masáž trvá 10 minut.

Péči o ruce nejvíce oceňují klienti masírování přímo v práci. Hned po terapii totiž poznají obrovský rozdíl a skvělou úlevu.

4 thoughts on “Masáže

  • Vyzkoušela jsem relaxační masáž, masáž spoušťových bodů a baňkování. Se všemi jsem byla velice spokojená. Masáže jsou velmi příjemné stejně jako chování maséra a jeho profesionální přístup. Všem vřele doporučuji.

    • Dobrý den,
      bohužel v půl páté ráno bych zřejmě neodvedl práci zrovna na vysoké úrovni :)

  • Vynikajících příjemně strávených 90 minut relaxu a odpočinku,masér je velice šikovný,všude čisto,voňavo,prostě skvělé prostředí a profesionální masáž.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..