Výhody i nevýhody mobilního maséra

Objednání profesionálního maséra vyjde dráž než když se za ním vydáme do salonu. Ale za to získáme čas, luxusní servis v domácím prostředí a ztratíme potřebu řešit cestu domů.

Větší péče i čistota

Při návštěvě maséra je vhodné mít zajištěný klid.

Při návštěvě maséra je vhodné mít zajištěný klid.

Mobilní masér vás namasíruje v pohodlí domova, nemusíte nic připravovat, ani se nikam plahočit. A po terapii se stačí jen převalit do postele a spát. Už žádná únavná cesta domů. Je to fyzicky náročná práce, ale když děláte práci s radostí a láskou, lidé to ocení. Jak se ale ukázalo, někteří nemají představu, co celému procesu předchází a co se děje pak.

Než přijede

masér Martin na cestě k zákazníkovi

masér Martin na cestě k zákazníkovi

Ušetří Vám čas, spoustu času. I energie. Jede za Vámi domů, do práce nebo kam se vám to hodí. V tom jsou náklady na benzín, čas i energii. Když je u vás, vše si připraví. Rozestaví si lehátko, vybalí všechny potřebné věci. Pokud jste se nestihli osprchovat, masér na Vás počká.

Stabilní maséři mají tu výhodu, že tímto neztrácejí čas, mají vše pořád připravené a po ruce. Moc práce s přípravou nemají, vy jste však jinde než ve svém oblíbeném prostředí a spoléháte na to, že před vámi nebyl někdo špinavý.

Až odjede

Po masírování dezinfikuje celé lehátko, ať je připravené na dalšího natěšeného klienta. Naskládá si věci do auta jede dál. Doma vypere použité ručníky, nechá je uschnout a zkontroluje, jestli se častým praním neztrácejí na hezkém vzhledu.

Použité pomůcky

Projekt chcirelaxovat.cz si drží co nejvyšší možnou úroveň, proto jsou k dispozici jen BIO oleje za studena lisované

Projekt chcirelaxovat.cz si drží co nejvyšší možnou úroveň, proto jsou k dispozici jen BIO oleje

Zde ze zkušenosti vím, že nemohu mluvit za všechny maséry. K masírování používám výhradně bio oleje za studena lisované, aby měly jen pozitivní účinky. Jsou výrazně dražší, nicméně klient po masáži není upatlaný, neucpávají se póry pokožky a zároveň jsem si jistý, že fleky z oblečení půjdou nenásilně vyprat.

Vždy čisté ručníky nabízejí příjemnou hebkost díky vysoké gramáži. Používají se bavlněné ručníky. Testování lehčích a hebčích bambusových ručníků nedopadlo pozitivně. V kvalitním provedení mají lemování, které je tvrdší a vychází přesně pod hruď, což by nebylo moc příjemné.

V projektu chcirelaxovat.cz se pořád něco vyvíjí a vymýšlí, podívejte se na facebook, co se zrovna kuje ;-)

Hezký den přeje osobní masér Martin Řehák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..