Masér ušetří čas a nervy z cestování do salónu a zpět. Jedná se o jednorázový poplatek každé cesty za klientem, více je uvedeno v ceníku. Přiveze si s sebou veškeré vybavení, co potřebuje. Nejen masérský stůl, ručníky, bio oleje, ale třeba i přenosný reprák se zásobou relaxační hudby.

Příplatek za dopravu je pro celou Prahu a blízké okolí* 350,- Kč, včetně poplatku za parkování.

Hledání termínu pro služby mimo studio je náročné, proto doporučuji využít útulného prostředí pod Letnou a masírování na adrese využít pro více lidí, např. přátelskou sešlost či firemní oslavu.

Jiná města

Orientační cena dopravy je uvedená v mapě. Cestovné se účtuje podle ujetých kilometrů ze středu Prahy, jak ukazují mapy.cz. Cesta zpět se již nepočítá. Sazba za kilometr je 10,- Kč. Pro objednávky mimo Prahu a středočeský kraj je nutná platba dopravného předem. Vyplatí se především pro skupinové či firemní hromadné masírování.

auto pneu


*Tak například: Za celou cestu se jednorázově účtuje 350,- Kč pro celou Prahu a okolní města jako například Říčany, Úvaly, Roztoky, Hostivice, Rudná, Černošice, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, Čelákovice, Stará Boleslav, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Beroun, Mníšek pod Brdy a Jílové u Prahy.

 

Zpět k ceníku nebo se rovnou objednat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..