Jak často se nechat namasírovat

Po správně odvedené masáži je Vám příjemně a už se těšíte na další zážitek. Avšak čeho je moc, toho je příliš. To platí u všeho. Pokud jste stálým zákazníkem maséra, který se o Vás zajímá, vždy doporučí, kdy máte přijít znovu. 

Relaxace prospívá tělu i duši

Šikovní maséři zvládnou masírovat plynule každou rukou jinak a navodí tím pocit dvojité péče.

Šikovní maséři zvládnou masírovat plynule každou rukou jinak a navodí tím pocit dvojité péče.

Lehká masáž je skvělá příležitost, jak donutit hlavu na chvíli totálně vypnout a užívat si přítomnosti bez myšlení na to, co bylo či bude. Tento druh odpočinku je velmi efektivní pro vytížené jedince, pro které je těžké najít chvíli pro sebe. Nahradí několikadenní dovolenou či potřebu se opít.

Častým navštěvováním stejného maséra hrozí, že stejný přístup vás omrzí a ztratí kouzlo. Pokud jste věrní jednomu masérovi,  je ideální návštěva k odpočinku jednou za tři týdny nebo měsíčně. Když narazíte na stejně naladěnou osobu jako Vy, je pro Vás radostí se s ní už jen vidět a on sám se Vám pravděpodobně ozve, že jste se už dlouho neviděli.

Rehabilitace má své meze

Brr, brouzdat v tomhle počasí po masáži někteří už nemusí.

Masáže hloubkové, silové se zpočátku provádí párkrát do týdne, maximálně 3x, postupně se odstraňováním problému frekvence snižuje. Je to právě kvůli intenzivnímu zaměření na problémové místo, ale i kvůli tomu, že svaly nejsou na silný vnější tlak zvyklé. Proto se někteří lidé vracejí z Thajských salónů rozlámaní jak čokoláda na dně batohu. Tlak je třeba navyšovat postupně, masér se dostává k jádru problému a může jej odstranit. Ten lepší Vám zároveň ukáže, jak se protahovat, aby regenerace byla efektivní.

Při stálé námaze je vhodné tělo udržovat v 2 – 3 týdenní frekvenci. Podle toho, jak své tělo týráte nesprávným pohybem či ještě horším  – nepohybem.

 

Ať to máte jakkoliv, největší je udělat první krok, objednat se. Zavolejte či napište si pro volný termín a společně pak vybereme pro Vás to nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..