Nevychází Vám počasí na dovolené, tým ztrácí na výkonu nebo chcete začít dovolenou luxusně?

Dohodnout se můžeme na telefonu 736 127 546 či poptávku zašlete email.

Luxusní refresh firmy

Turistická značka v lese

Po výletě si každý rád dopřeje odpočinek

Příjemná pozornost podniku zvedne morálku zaměstnanců. Ve vyhrazené tiché místnosti postupně namasíruji až 8 pracovníků denně. Všechny potřebné věci si přivezu, s klienty projdu jejich zdravotní stav a individuálně tomu upravím jejich zaslouženou péči.

Chcete – li udělat zaměstnancům radost a neřešit prostory masírování, vyřešte to jednoduše dárkovou poukázkou.

Další možností je pozvat zaměstnance do Holešovic skrze dárkové poukázky. Ať nemá vedení firmy zbytečnou práci s objednáváním, mohu vytvořit originální dárkové poukázky / vouchery a každý se objedná sám.

Konference na úrovni

Například konferenci můžete zpestřit půl hodinovou masáží pro každého. Pro tyto účely Vám zašlu upravitelný časový harmonogram osvědčený v praxi. Je vyladěný tak, aby si každý užil svůj zážitek a nedocházelo k organizačním problémům. Další vychytávkou je přímotop v základní výbavě maséra. I v zasedačce bude jak na pláži.

Luxusní dovolená

Nevyšlo Vám počasí či přišel kritický den, kdy po celoroční práci v kanceláři se rozhodnete prožít dny volna pohybem? Vyplním čas relaxací, udělám z výletu luxusní dovolenou nebo napravím namožená těla.

 


Množstevní sleva

Nejen že ušetříte za dopravné, ale při objednávce více osob na stejném místě se sníží individuálně cena. Poptávku pošlete na mail uvedený v kontaktech.