19. – 30. srpna také relaxuji, reakce na komunikaci se může protáhnout. Ke správné dovolené totiž patří i digitální detox ;-)

Pro vybrání ideálního termínu v září doporučuji využít tlačítka rezervovat:

 

Starší aktuality


Platba kartou

Odpočinek má být bez starostí. U mě už nemusíte mít starost, kolik u sebe máte hotovosti. Jdu s dobou a terminál je v pohotovosti. Visa i Mastercard.

Luxusní (s)last – minute nabídky na Instagramu

Znáte instagramový účet masáží na míru? Odebírejte jej. Díky tomu Vám neunikne nabídka last-minute masáží se slevou kolem 30% i více. Odběr si nastavte zde.

Dárek na pohodu. Bez práce

Mobilní masér na cestě k zákazníkovi

Mobilní masér na cestě k zákazníkovi

Předat na recepci, přinést na stavbu nebo převzít u dveří Vašeho domu, když jste na mateřské? To je nový originální způsob doručení poukázek: osobní doručení. Stačí mít připravenou hotovost a nahlásit místo a já Vám balíček doručím. Poukázku dostanete s obálkou, stačí se jen podepsat. A dárky jsou elegatně vyřešené včas a výhodně. Osobní doručení je za 120 Kč, je možné jej využít pouze po Praze.

 

Přímotop stále na scéně

Byla Vám při masáži někdy zima? Nic přijemného, že? Nic nenechávám náhodě a v základní výbavě přenosného lehátka je opět přímotop pro případ, že se vaše místnost nestihne před příchodem dostatečně prohřát. V několika jednačkách se již osvědčil.

Svíčková ve stálé nabídce

Dny se prodlužují, ale i tak je ve studiu příjemná atmosféra. Přítmí se světlem svíček je velmi příjemné. Stačí si představit, jak ležíte v teple a měkoučku a kolem Vás jen trocha přírodního světla umocňující útulnost prostředí.

Oáza odpočinku téměř ve středu města.

Nabídka BIO olejů

Vysoká úroveň je založena na široké nabídce těch nejkvalitnějších olejů. Všechny jsou samozřejmě BIO a za studena lisované. Pokožka dostává jen výživné látky a neucpávají se póry. Preferuji jednodruhové, mají příjemnou nesplácanou vůni a jejich účinky jsou výraznější.

   • Kokosový (RAW),

   

   • levandulový,

   

   • sezamový,

   

   • mandlový s citrónem a zázvorem,

   

  • jojobový.

Nabídka bylinkových čajů

 • černý: Assam Timbaligam
 • zelený: Hojicha (s velmi nízkým obsahem kofeinů, takže se hodí i před psaním)
 • bylinná ajurvédská směs aktivní muž / aktivní žena
 • matcha (přímo od známé z Japonska)
 • zrnková káva nedávno pražená z místní pražírny: Colombia Vegas del Chuscal.

Služby na světové úrovni

Tak by to napsal naivní marketingový manažer. Na základě vzrůstající poptávky anglicky mluvících klientů jsem vytvořil anglický web iwantrelax.com. Nabídněte luxusní péči na míru svým kolegům ze zahraničí nebo potěšte návštěvu. Samozřejmě se Vám za to odměním: stanete se rovnou stálým klientem se slevou 15%.

 

GDPR pod palcem

U mě jsou všechny informace v bezpečí. Zpracovává je pouze masér bez využití jakýkoli dalších osob a jiných třetích stran. Prostě zabezpečená mlčenlivost. Tak to má být, ne?

Nejen ve studiu myslím na všechno

Doplnit energii může kromě vaší maličkosti i telefon. Značková nabíječka nabízí pořádný výkon a jsou k dispozici oba aktuální nabíjecí konektory (microUSB a USB-C). Pro dámy (většinou) je samozřejmostí hřeben a sada gumiček do vlasů. No a pokud někdo nestihl sprchu doma, župany ve dvou velikostech přijdou vhod. Nezapomněli jsme na něco?

Stále platí, že ceny jsou rozdělené podle času. Jelikož jsou masáže na míru, je to jednodušší a výhodnější. Stačí si tedy vybrat typ masáže a oblast, která si péči zaslouží nejvíc. Také to můžete nechat na masérovi. Schválně, jestli se výběrem trefí:

Všechny masáže mohou být ve studiu Po tmě. Relaxační účinek se tím ještě zvýší.

 

Bezpečnější web

Tak to už je maličkost, ale dokonalost je založena na detailech. Celý web je na zabezpečeném protokolu https.

Ať se děje cokoli, vždy je dobré být v kontaktu. Přes Instagram nebo Facebook.

 

Těším se na viděnou a přeji krásný den! :)

Martin Řehák

Poslední aktualizace 28.6.2019 (textu nad čarou, zbytek se těší na další aktualizaci)