16.11.2015

Na vlně blaha

Máte rádi, když vám naskakuje husí kůže z příjemného podnětu? Tak s tím tady počítejte! Vrnět a vydávat blažené zvuky povoleno.

Empatická masáž dle Vaší časové volby. Doporučujeme 90 minut pro masáž hlavy, zad a nohou zezadu nebo celotělovou masáž na 2 hodiny. Masírované oblasti si můžete po dohodě s masérem sestavit sami.

Masíruji od hlavy až k patě, stačí si jen vybrat délku služby a zbytek zařídím.

Před začátkem relaxace si vyberete přírodní za studena lisovaný olej. Bio samozřejmě. V soukromí si odložíte podle zvolené oblasti masírování, nepozorovaně si lehnete a odevzdáte se práci maséra. Ve studiu je garantováno 23,5°C, pro relaxaci bývá ještě tepleji a vždy se dá ještě rychle přitopit.

  • výběr alespoň ze 3 bio za studena lisovaných olejů,
  • přátelská atmosféra v bezpečném a klidném prostředí,
  • empatická péče, která nemá konkurenci,
  • vždy jiná uklidňující hudba,
  • přiměřeně silné doteky dle vaší postavy,
  • v ceně je výběr kvalitních sypaných čajů.

Aktuální nabídka olejů, čajů a kávy je na stránce aktuálně.

Kombinace světových masáží z Havaje, Číny, Thajska, Indie a střední Evropy je vždy individuální podle stavu těla i duše. Díky pečlivému výběru nejkvalitnějších olejů vaše pokožka volně dýchá, po masáži nelepí a není nutné se sprchovat.

Sazba

Doporučená délka pro tento zážitek je alespoň 90 minut, od 1 450,- Kč. V ceníku si vyberte ideální dobu nebo si nechte poradit při objednávce telefonicky. S tím Vám rád pomůže masér Martin736 127 546.

Rezervace termínu

Teď si můžete

 

svůj čas, využít kontakty na otázky či se vrátit na masáže.