Proč se vybírá podle času a ne podle masírovaných partií?

Tento neobvyklý způsob je úmyslně, aby to bylo pro každého fér. Bolavá záda můžu rychleji napravit hubené osobě než někomu prostorově výraznějšímu. A pak zbude čas třeba ještě na úchvatnou masáž chodidel.

Lze během masáže měnit objednávku?

Ano, je to přeci služba na míru.

Lze ještě během masáže nastavit délku péče?

Ano, většinou je k dispozici alespoň půlhodina, někdy i déle. Kromě Refreshe je u každé masáže ještě časová rezerva vyhrazená pro občerstvení a komunikaci po masírování.

Čekám důležitý hovor, musím si opravdu vypínat zvonění?

I v tomhle je můj přístup ojedinělý. Telefon položíte poblíž, kde jej budu mít na očích a jakmile uvidím příchozí hovor, informuji Vás a telefon podám.

Pořád není ještě zodpovězena Vaše otázka? Tak mi ji napište či zavolejte a hned budete vědět.

Musím být u masáže nahá/-ý?

Ne, je to Vaše dobrovolná volba a nechci, abyste byl/-a v nějaké tenzi. Je to však lepší a pohodlnější, především u celotělové masáže. Nejčastěji si klienti nechávají spodní prádlo, které je možné nahradit jednorázovými kalhotkami, jenž jsou zdarma k dispozici.

Obtisk lehátka na ksi.. obličeji mi vadí. Musím mít zabořenou hlavu v podhlavníku?

Nemusíte celou dobu. U některých masáží dokonce vůbec. Je však nutné ji tam mít při zpracování svalstva horních zad a šíje. Ten čas se dá zkrátit a pak můžete mít hlavu, kde je Vám pohodlné.

Jak jsou masáže silné?

Podle toho, jak to vyžadujete Vy a stav těla. Na své si přijdou ti, co chtějí relaxovat i ti, co chtějí pořádnou siláckou péči namožených svalů. Jedna klientka to hezky vyjádřila: „dokonalá harmonie síly a citu“.

Jak dopředu se mám rezervovat?

Čím dříve tím lépe, obzvlášť pro firmy či domácí terapii. Někdy to však klapne i pár hodin předem.