Činnost je kvůli koronaviru a státní karanténě pozastavena. Dárkové poukázky se zasílají poštou a jejich platnost je prodloužena do 31.8.2020.


Starší aktuality (stránka trpělivě čeká na aktualizaci)

Dárková poukázka

Dárkové poukázky vypadají stylově. Vejdou se do peněženky, takže darovaný jen tak nezapomene.

Dárkové poukázky mají nový kabát, stylové obálky v několika různých barvách. Můžete si vybrat zlatou, stříbrnou, zelenou, modrou či červenou. K poukázce se krásně vejde přání. Pokud byste na koupi zapomněli po vlastní masáži, můžete si jej nechat doručit. Třeba až na stůl kanceláře. Mrkněte se na podmínky.

 

V teple ve studiu i v kanclu

Lehátka jsou opět vybavena vyhřívanou dečkou. Teplo k masáži patří. Během přijímání blahodárných doteků si můžete kdykoli říct, zda chcete vyhřívání více či méně.

Svíčková jako stálá nabídka. 

Dny se zkracují, světla je méně. Což je při masáži fajn. (Pro milovníky tmy doporučuji masáž po tmě.) Přítmí se světlem svíček je velmi příjemné. Stačí si představit, jak ležíte v teple a měkoučku a kolem Vás jen trocha přírodního světla umocňuje útulnost prostředí.

Nabídka olejů. Bio. Jak jinak.

Vysoká úroveň je založena na široké nabídce těch nejkvalitnějších olejů. Všechny jsou samozřejmě BIO a za studena lisované. Pokožka dostává jen výživné látky a neucpávají se póry. Preferuji jednodruhové, mají příjemnou nesplácanou vůni a jejich účinky jsou výraznější.

Raw kokosový je oblíbený pro svou jemnou nevtíravou vůni. Já jej mám rád pro dobrou skluznost. Ten často volí muži. Ženy naopak rády levandulový. Uklidňuje, jeho vůně je výraznější, ale stále velice příjemná. Spíše neutrální, jemně zemitou vůni nabízí sezamový olej, který kůži podporuje proti stárnutí. Velkým zdrojem vitamínu E a dalších kůži prospěšných látek nabízí limitovaná nabídka meruňkového oleje.

Platba kartou

Odpočinek má být bez starostí. U mě už nemusíte myslet na to, kolik u sebe máte hotovosti. Jdu s dobou a terminál je v pohotovosti. Visa i Mastercard. S novou směrnicí o bezkontaktních platbách není problém.

Luxusní (s)last – minute nabídky na Instagramu

Znáte instagramový účet masáží na míru? Odebírejte jej. Díky tomu Vám neunikne nabídka last-minute masáží se slevou kolem 30% i více. Odběr si nastavte zde.

Přímotop brzy na scéně

Byla Vám při masáži někdy zima? Nic přijemného, že? Nic nenechávám náhodě a v základní výbavě přenosného lehátka bude od října opět přímotop pro případ, že se vaše místnost nestihne před příchodem dostatečně prohřát. V několika jednačkách se již osvědčil.

 

Nabídka bylinkových čajů

  • zelený: Hojicha (s velmi nízkým obsahem kofeinů, takže se hodí i před psaním)
  • bylinná ajurvédská směs aktivní muž / aktivní žena
  • matcha (přímo od známé z Japonska)
  • zrnková káva nedávno pražená z místní pražírny: Colombia Vegas del Chuscal.

Služby na světové úrovni

Tak by to napsal naivní marketingový manažer. Na základě vzrůstající poptávky anglicky mluvících klientů jsem vytvořil anglický web iwantrelax.com. Nabídněte luxusní péči na míru svým kolegům ze zahraničí nebo potěšte návštěvu. Samozřejmě se Vám za to odměním: stanete se rovnou stálým klientem se slevou 15%.

GDPR pod palcem

U mě jsou všechny informace v bezpečí. Zpracovává je pouze masér bez využití jakýkoli dalších osob a jiných třetích stran. Prostě zabezpečená mlčenlivost. Tak to má být, ne?

Nejen ve studiu myslím na všechno

Doplnit energii může kromě vaší maličkosti i telefon. Značková nabíječka nabízí pořádný výkon a jsou k dispozici oba aktuální nabíjecí konektory (microUSB a USB-C). Pro dámy (většinou) je samozřejmostí hřeben a sada gumiček do vlasů. No a pokud někdo nestihl sprchu doma, župany ve dvou velikostech přijdou vhod. Nezapomněli jsme na něco?

Stále platí, že ceny jsou rozdělené podle času. Jelikož jsou masáže na míru, je to jednodušší a výhodnější. Stačí si tedy vybrat typ masáže a oblast, která si péči zaslouží nejvíc. Také to můžete nechat na masérovi. Schválně, jestli se výběrem trefí:

Všechny masáže mohou být ve studiu Po tmě. Relaxační účinek se tím ještě zvýší.

 

Bezpečnější web

Tak to už je maličkost, ale dokonalost je založena na detailech. Celý web je na zabezpečeném protokolu https.

Ať se děje cokoli, vždy je dobré být v kontaktu. Přes Instagram nebo Facebook.

 

Těším se na viděnou a přeji krásný den! :)

Martin Řehák

Poslední aktualizace 16.9.2019