Jupíí, karanténa je za námi a radost dotykem a příjemná setkání mohou pokračovat. Na co se můžete těšit?

 

Vaši pokožku zjemní a obohatí meruňkový za studena lisovaný olej, krásně vonící bio levandulový, a dokonale svěží pokožku s jemnou vůní zajistí farmářský kokosový olej. Překvapí svojí hladkou konzistencí. Chuťově je také vynikající. Úspěch slaví nově zařazená směs arganového a kokosového oleje. Prozatím jen ve firmách nebo domácnostech.

Další novinkou je příjem Benefit + a FlexiPass card a dalších poukázek firmy Sodexo. Samozřejmě platba kartou je bez příplatku a hotově můžete stále.

Plánujete se stavit? Neodkládejte to, v druhé půlce června bude soutěž. Můžete vyhrát masáž celého těla gratis.


Co jsme už zmínili, ale stále je dobré vědět:

Dárková poukázka

Dárkové poukázky vypadají stylově. Vejdou se do peněženky, takže darovaný jen tak nezapomene.

Dárkové poukázky mají nový kabát, stylové obálky v několika různých barvách. Můžete si vybrat zlatou, stříbrnou, zelenou, modrou či červenou. K poukázce se krásně vejde přání. Pokud byste na koupi zapomněli po vlastní masáži, můžete si jej nechat doručit. Třeba až na stůl kanceláře. Mrkněte se na podmínky.

 

V teple ve studiu i v kanclu

Lehátka jsou vybavena vyhřívanou dečkou. Teplo k masáži patří. Během přijímání blahodárných doteků si můžete kdykoli říct, zda chcete vyhřívání více či méně.

Platba kartou

Odpočinek má být bez starostí. U mě už nemusíte myslet na to, kolik u sebe máte hotovosti. Jdu s dobou a terminál je v pohotovosti. Visa i Mastercard. S novou směrnicí o bezkontaktních platbách není problém.

Nejen ve studiu myslím na všechno

Doplnit energii může kromě vaší maličkosti i telefon. Značková nabíječka nabízí pořádný výkon a jsou k dispozici oba aktuální nabíjecí konektory (microUSB a USB-C). Pro dámy (většinou) je samozřejmostí hřeben a sada gumiček do vlasů. No a pokud někdo nestihl sprchu doma, župany ve dvou velikostech přijdou vhod. Nezapomněli jsme na něco?

Stále platí, že ceny jsou rozdělené podle času. Jelikož jsou masáže na míru, je to jednodušší a výhodnější. Stačí si tedy vybrat typ masáže a oblast, která si péči zaslouží nejvíc. Také to můžete nechat na masérovi. Schválně, jestli se výběrem trefí:

Všechny masáže mohou být ve studiu Po tmě. Relaxační účinek se tím ještě zvýší.

 

Bezpečnější web

Tak to už je maličkost, ale dokonalost je založena na detailech. Celý web je na zabezpečeném protokolu https.

Ať se děje cokoli, vždy je dobré být v kontaktu. Přes Instagram nebo Facebook.

 

Těším se na viděnou a přeji krásný den! :)

Martin Řehák

Poslední aktualizace 16.9.2019