Některé dny to vypadá na nástup zimy a opět nic. Tak alespoň že v chcirelaxovat.cz se můžete spolehnout na vždy dokonalou péči. Ale stejně jako počasí nikdy není stejná. Tahy se individuálně obměňují a množství skladeb jsem rozšířil tak, že ani štamgasti neuslyší nic dvakrát. Pokud si o to nepožádají, samozřejmě.

Luxusní (s)last – minute nabídky na Instagramu

Znáte instagramový účet masáží na míru? Odebírejte jej. Díky tomu Vám neunikne nabídka last-minute masáží se slevou kolem 30% i více. Odběr si nastavte zde.

Vánoční šílenství visí ve vzduchu

Už to začíná. Někteří zcela vážně plánují koho čím obdarují a už jsem si vyslechl i sestavený akční plán na vánoční období. Je fajn být připravený, nestresovat se a mít elegantně připravené dárky. Zážitky frčí a když se jedná o exkluzivní záležitost, má to velkou cenou. Pro Vás ne, obzvlášť pokud si poukázky objednáte do konce listopadu do 21.12.2018. Jsou pro všechny za sníženou cenu. Ušetříte až 255,- Kč za kus.

Dárky na pohodu bez práce

 

Mobilní masér na cestě k zákazníkovi

Mobilní masér na cestě k zákazníkovi

Předat na recepci, přinést na stavbu nebo převzít u dveří Vašeho domu, když jste na mateřské? To je nový originální způsob doručení poukázek: osobní doručení. Stačí mít připravenou hotovost a nahlásit místo a já Vám balíček doručím. Poukázku dostanete s obálkou, stačí se jen podepsat. A dárky jsou elegatně vyřešené včas a výhodně. Osobní doručení je do konce listopadu do 21.12. zdarma, pak za 120 Kč a je možné jej využít pouze po Praze.

 

Přímotop opět na scéně

Byla Vám při masáži někdy zima? Nic přijemného, že? Nic nenechávám náhodě a v základní výbavě přenosného lehátka je opět přímotop pro případ, že se vaše místnost nestihne před příchodem dostatečně prohřát. V několika jednačkách se již osvědčil.

Svíčková ve stálé nabídce

svicky

Vytrvalé šero tomu nahrává a při masáži je přítmí se světlem svíček velmi příjemné. Stačí si představit, jak ležíte v teple a měkoučku a kolem Vás jen trocha přírodního světla umocňující útulnost prostředí studia.

Nabídka BIO olejů

Vysoká úroveň je založena na široké nabídce těch nejkvalitnějších olejů. Všechny jsou samozřejmě BIO a za studena lisované. Pokožka dostává jen výživné látky a neucpávají se póry. Preferuji jednodruhové, mají příjemnou nesplácanou vůni a jejich účinky jsou výraznější.

  • Kokosový (RAW),
  • levandulový,
  • sezamový,
  • brutnákový (limitka pro mobilní masáže),
  • jojobový.

Služby na světové úrovni

Tak by to napsal naivní marketingový manažer. Na základě vzrůstající poptávky anglicky mluvících klientů jsem vytvořil anglický web iwantrelax.com. Nabídněte luxusní péči na míru svým kolegům ze zahraničí nebo potěšte návštěvu. Samozřejmě se Vám za to odměním: stanete se rovnou stálým klientem se slevou 15%.

Starší aktuality

Nový pracovní outfit

Dříve jsem preferoval celé bílé oblečení na důkaz toho, že je pro mě čistota prioritou. Tak tomu je samozřejmě pořád, ale rozhodl jsem se pro vyšší úroveň pracovního oblečení, které je příjemnější a na pohled údajně sympatičtější. Co na to říkáte Vy? (Komentovat můžete i na FB).

GDPR pod palcem

Poslední novinkou je zdolání nové směrnice GDPR na ochranu osobních dat. O tom, jak se s daty zachází se dozvíte před začátkem služby nebo jste již byli informováni. Každopádně tady jsou všechny informace v bezpečí. Zpracovává je pouze masér bez využití jakýkoli dalších osob a jiných třetích stran. Prostě zabezpečená mlčenlivost. Tak to má být, ne?

Nejen ve studiu myslím na všechno

Doplnit energii může kromě vaší maličkosti i telefon. Značková nabíječka nabízí pořádný výkon a jsou k dispozici oba aktuální nabíjecí konektory (microUSB a USB-C). Pro dámy (většinou) je samozřejmostí hřeben a sada gumiček do vlasů. No a pokud někdo nestihl sprchu doma, župany ve dvou velikostech přijdou vhod. Nezapomněli jsme na něco?

Stále platí, že ceny jsou rozdělené podle času. Jelikož jsou masáže na míru, je to jednodušší a výhodnější. Stačí si tedy vybrat typ masáže a oblast, která si péči zaslouží nejvíc. Také to můžete nechat na masérovi. Schválně, jestli se výběrem trefí:

Všechny masáže mohou být ve studiu Po tmě. Relaxační účinek se tím ještě zvýší.

 

Nabídka bylinkových čajů

Ajurvédské čaje jsou známé svými pozitivními a antioxidačními účinky. Obsahují spoustu vitamínů. K dispozici je ajurvdský čaj pro ženy a pro muže ( každý má jiné složení). Komu by to bylo málo, může si říci o černý sypaný čaj z Číny. To vše v ceně návštěvy.

Bezpečnější web

Tak to už je maličkost, ale dokonalost je založena na detailech. Celý web je na zabezpečeném protokolu https.

Ať se děje cokoli, vždy je dobré být v kontaktu. Přes Instagram nebo Facebook.

 

Těším se na viděnou a přeji krásný den! :)

Martin Řehák

Poslední aktualizace 6.12.2018.